Договір публічної оферти

Інтернет-магазин компанії Лівінг Вуд Україна, далі іменований як "Продавець", пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, далі іменується як "Покупець", розмістити "Замовлення" і здійснити покупку товарів, які розміщені на сайті цьому сайті.

Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно підтверджує прийняття викладених нижче:

1. Загальні положення

1.1. Цей Договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як Договір, підписаний на папері.

1.2. У разі прийняття умов цього Договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Покупцем.

1.3. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

Права і обов'язки покупця

2.1. Для оформлення замовлення Покупець здійснює замовлення на Сайті, здійснює дзвінок або приходить в офіс для оформлення Замовлення.

2.2. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням Замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.3. Покупець зобов'язується правильно надати: прізвище, ім'я, по батькові - одержувача, телефон для зв'язку, електронну пошту, повну адресу доставки.

2.4. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра транспортної компанії в певний час за вказаною адресою доставки, після попереднього дзвінка кур'єра або у відповідний термін, що встановлюються транспортною компанією забрати свій Замовлення в відділенні транспортної компанії.

2.5. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. Здійснюючи акцепт даного Договору оферти Покупець виявляє свою згоду на те, що при відмові від товару Покупець сплачує всі витрати на обслуговування його Замовлення.

2.6. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині в розділі Оплата і доставка.

Права і обов'язки продавця

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття Замовлення по телефону і / або електронній пошті.

3.2. Продавець зобов'язується поставити товар у відповідності з отриманим Замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем і зафіксованими в рахунку.

3.3. Продавець гарантує відповідність якості та термінів придатності товару на момент оформлення Замовлення.

3.4. Колір тонованих продуктів на моніторі може сильно відрізнятись від кольору фарби, через різну природу випромінюваних і поглинаючих кольорів.

3.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

4. Доставка

4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України транспортними компаніями Нова пошта, а також самовивіз з нашого складу.

4.2. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.3. Вартість доставки товару оплачує Покупець.

4.4. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити посилку. Якщо після відкриття виявлено недостачу, підміна або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. Вартість товарів

5.1. Точна вартість товарів указана на Сайті в момент оформлення Замовлення.

5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. Повернення товару та рекламації

6.1. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості в цілій заводській упаковці протягом 14 днів з моменту поставки Замовлення, здійснюючи акцепт даного Договору оферти Покупець виявляє свою згоду на те, що Продавець утримує суму витрачену на обслуговування повернення або обміну товару відповідно до п.2.5 цього Договору публічної оферти. Повернення товару Покупець здійснює на адресу магазину.

6.2. Тоновані продукти ми виготовляємо згідно з вашим Замовленням, відкриваючи базу продукту в заводській упаковці і додаючи колоранти відповідно до обраного кольору. Тому тонований товар не підлягає поверненню, тому що він виготовлений індивідуально для вашого замовлення. На сторінці цих товарів вказано про НЕ можливість повернення.

7. Інші умови

7.1. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.2. Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення і / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації і випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

7.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди суперечки буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8. Термін дії цього договору

8.1. Цей договір вступає в силу з дати оплати Замовлення відповідно до акцептом оферти п. 1.2 і діє до виконання всіх умов.

Помічник